Tłumaczenia Stron Internetowych, WWW

Mężczyzna przed laptopem

Tłumaczenie i lokalizacja strony internetowej może wydawać się trudnym i zniechęcającym procesem, ale z naszą pomocą nigdy nie było łatwiejsze. Zapewniamy profesjonalne usługi tłumaczenia stron internetowych dla firm i organizacji, które chcą dotrzeć do rynków zagranicznych i komunikować się ze swoimi nowymi, potencjalnymi klientami.

Doskonale rozumiemy, że dla firmy, która chce rozpocząć handel międzynarodowy dotarcie do potencjalnych klientów zależy od sprawnej komunikacji w ich języku ojczystym. W dobie szeroko pojętej globalizacji tłumaczenie stron internetowych należy uznać za część długoterminowej strategii i rozwoju firmy.

Ponad 25% klientów w UE kupuje obecnie towary online z innego kraju. Liczby te pokazują prawdziwy potencjał, który tkwi w internecie. W rzeczywistości, ostatnie sprawozdanie Eurobarometru pokazuje, że ponad 90% użytkowników internetu w Unii Europejskiej odwiedza strony internetowe w ich własnym języku, gdy mają do wyboru różne języki! W naszym globalizującym się świecie absolutnie niezbędne jest dbanie o potencjalnych klientów poprzez zapewnienie im odpowiednio przetłumaczonej strony internetowej.

Lokalizacja strony internetowej

Chociaż pod wieloma względami tłumaczenie strony i lokalizacja strony internetowej można uznać za podobną, istnieją pewne zasadnicze różnice między tymi dwiema usługami. Tłumaczenie zazwyczaj odnosi się do konwersji języka słowo w słowo, która ma na celu przekazać odwiedzającym witrynę istotne informacje odnośnie firmy i jej produktów. Lokalizacja witryny internetowej natomiast, wykracza poza to i uwzględnia również inne czynniki, które mogą wpłynąć na klienta, takie jak kolory, zdjęcia czy projekty.

W zależności od języka docelowego może być konieczna modyfikacja niektórych elementów witryny, takich jak format czasu i daty lub w przypadku np. języka arabskiego sposób czytania witryny od prawej do lewej.

Profesjonalne tłumaczenia stron internetowych

Kluczem do sukcesu na rynku zagranicznym jest między innym sprawna komunikacja z potencjalnymi klientami. Na prawidłowe tłumaczenie strony internetowej wpływa nie tylko poprawność gramatyczna, ale również jak najwierniejsze oddanie sensu naszego przekazu. Doświadczeni i wykwalifikowani tłumacze Wordit wykonają profesjonalne tłumaczenie strony www, co w przyszłości przełoży się na sukces Państwa działalności na arenie międzynarodowej oraz brak bariery w podejmowaniu decyzji o zakupie czy skorzystaniu z usług przez potencjalnego kontrahenta. Oprócz tłumaczeń stron internetowych oferujemy również tłumaczenia marketingowe.