Blog

Tłumaczenie Regulaminu strony www w 2021 roku

Rozwój technologii oraz popularyzacja internetu sprawiły, iż od kilkunastu lat obserwujemy boom na handel w internecie, szczególnie wśród sklepów, które mają swoje międzynarodowe witryny sklepów przetłumaczone na najpopularniejsze języki świata jak: angielski, hiszpański, niemiecki czy … chiński.

Czytaj artykuł

Tłumaczenia dla e-commerce

Właściciele sklepów internetowych z branży spożywczej, okrzyknięci zostali wygranymi wzrostu sprzedaży w 2020 roku – ponad 239 proc. wzrostu obrotu wg raportu Shoper.pl w stosunku do 2019 roku. Duży wzrost liczby zamówień odnotowały również sklepy z kategorii „zdrowie i uroda" ponad 130 proc. w stosunku do 2019 roku.

Czytaj artykuł

Wordit - Biuro Tłumaczeń

WORDit to dynamicznie rozwijające się biuro tłumaczeń z siedzibą główną w Krakowie. WORDit jest częścią Grupy Kapitałowej Chandon Waller & Partners, dzięki czemu jakość świadczonych usług gwarantowana jest nie tylko polityką firmy ale także wieloletnim doświadczeniem pracowników. Obecnie świadczymy usługi dla klientów z całego świata wykonując tłumaczenia w dowolnej...

Czytaj artykuł

Języki Świata

Jesteśmy jednym z wiodących i najszybciej rozwijających się dostawców profesjonalnych i rzetelnych usług tłumaczeniowych w Polsce. Wykonujemy tłumaczenia dla Klientów z całego świata. Tłumaczymy w 6o językach a naszą firmę tworzy zespół kompetentnych i niezawodnych tłumaczy oraz projekt managerów – gotowych do realizacji najbardziej złożonych projektów tłumaczeniowych.

Czytaj artykuł